top of page

Reference

Co máme za sebou za těch více než 8 let naší existence a 10 let podnikání v tomto oboru ?

 

Kupříkladu:

  • nafocení a publikování přes 15000 virtuálních prohlídek pro více než 2000 klientů

  • realizaci více než 80ti webových stránek, od malých osobních stránek, přes www pro malé firmy, tak i opravdu velké turistické portály

  • pro stovky firem, provozoven, prodejen a klientů jsme vytvořili či editovali jejich firemní zápisy na Google včetně jejich fotografií

 

Působíme po celé ČR. Máme i vlastní fotografický ateliér v Praze.

Na čem zrovna nyní děláme?

Pro Marks ans Spencer v ČR zrovna nyní kontrolujeme, edituje, doplňujeme a aktualizujeme jejich firemní zápisy na Google vyhledávání a mapách pro jejcih síť prodejen.

Pro firmu AVE jsme dokončili nafotografování poboček po celé ČR, vytvořili jsme pro všechny i zápisy na Google mapy a aktuálně již fotíme pro firmu image fotografie "muži v práci" a také vozový park atd.

Pro Klenoty Aurum právě "dostáváme" jejich prodejny na mapy a vyhledávání Google, vytváříme pro každou jednotlivou prodejnu i Google+ stránku, abyste je mohli najít, kontaktovat i hodnotit.

Pro dm drogerie market s.r.o. v ČR jsme pro jejcih síť 220ti prodejen udělali firemní zápisy Google Moje firma a Google+ profily. Během 7 dnů jsme dostali všechny pobočky do map a vyhledávání Google a nyní jim děláme správu zápisů.

Pro TOP ESTHETIC jsme vytvořili jejich firemní zápisy na Google, udělali Google+ stránky, a nafotografovali virtuální procházky jejich pobočkami.

Pro kadeřnické řetězce provozoven KLIER a CUT&COLOR jsme právě začali vytvářet Google+ stránky, dostáváme je do map a vyhledávání Google a opravujeme stávající informace v mapách.

Fotografujeme produkty pro eshopy fotbalových klubů i značek známých jmen...

Ale aktuálně děláme nejen pro velké firmy a značky... Máme rádi i menší firmy a zakázky.

Pro firmu Mobily Letňany jsme vytvořili firemní zápis Moje firma na Google, Google + stránku, nafotili jim interiéry a exteriéry a dostali je na Google mapy.

Pro restauraci pizzerii IL Giardino jsme vytvořili firemní zápis Moje firma na Google, Google + stránku, nafotili jim interiéry a exteriéry a dostali je na Google mapy.

Komu zrovna realizujeme www stránky?

Pro Český registr dárců krvetvorných buněk jsme dokončili jejich nové www stránky a nyní již školíme obsluhu (redakci) stránek.

Pro nadaci Stopa z.s. jsme dokončili jejich nové www stránky a nyní již školíme obsluhu (redakci) stránek.

Stránky jsou v systému WIX, který vám v rámci našich služeb rovněž nabízíme.

Pro koho zrovna fotografujeme jejich zaměstnance?

Pro TÜV SÜD - celosvětově uznávanou společnost, působící ve všech odvětvích průmyslu a služeb fotografujeme jejich zaměstnance pro firemní www stránky a do firemního časopisu.

Reference - Virtuální prohlídky / Google Maps Business View

Spolu s firmou Panoramas s.r.o. jsme realizovali mnoho virtuálních prohlídek ať již klasických, tak typu Google Maps Business View.

Jelikož jsme fotografovali prohlídky již pro více než 2000 klientů, nemůžeme sem dát jejich plný výčet, ale patří mezi ně kupříkladu: agentura Czechtourism, města Praha, Ostrava, Plzeň, Karlovy Vary a mnoho dalších měst i malých obcí. Z firemní klientely můžeme jmenovat Tesco Stores, Hilti, Koupelny Ptáček, Baťa. Nafotografovali jsme jak mnoho velkých obchodních center (Černý Most, Nový Smíchov, Chodov,...), tak i obrovský počet malých prodejen.

Naše hlavní projekty nebo projekty na nichž se podílíme delší dobu

Na této stránce naleznete odkazy na  některé naše produkty a projekty. Podrobnější informace najdete na jednotlivých "produktových" webových stránkách vždy po kliknutí na logo.

Jedná se zejména o produkty, které se týkají mých osobních webových fotografických stránek, stránky týkající se kurzů focení, našich fotovýletů a fotoexpedic, ale i fotografování firem.

Osobní fotografické stránky, kde naleznete fotogalerii Jaroslava Hory - jednatele Horus EYE s.r.o., ale i nabídku fotokurzů a další informace.

Stránky projektu Czech Photo Travel, který je zaměřen na jednodenní fotovýlety či fotoexpedice v ČR i do zahraničí. Produkt je určen jak pro zahraniční turisty - s nabídkou na výlety u nás, ale i českou klientelu s výlety do zahraničních lokalit.

Stránky projektu Fotoexpedice Norsko. Jak již název napovídá, jedná se o fotografické výlety do Norska.

Spolu s firmou Panoramas s.r.o. spolupracujeme na projektu firmy Google, který nese název Google Maps Business View.

Podílíme se i na projektu Virtualtravel.cz spolu s firmou Panoramas s.r.o.

bottom of page