top of page
Fotografování a natáčení 360° virtuálních prohlídek z dronu

 

Klasická 360° virtuální prohlídka je vlastně jako byste si stoupli na jedno místo a rozhlíželi se okolo sebe. Virtuální prohlídka z dronu je to samé, jen "stojíte" ve vzduchu. Záběry z dronů jsou ideální pro větší areály či celá města a obce.

Přestože klasické 360° virtuální prohlídky fotíme již od roku 2006 a zdálo se chvíli, že již byly překonané, tak tomu tak není. Dochází k jejich opětovné obrodě a využívání k propagaci jak firem, tak zejména památek, měst a obcí apod.

Novinkou poslední doby je také fotografování a natáčení videí z dronu, kvadro či hexakoptéry. Jsme schopni vám vytvořit a dodat i nádherné virtuální prohlídky z výšky až 150 metrů z dronu a propojit vše kupříkladu interaktivně s Google prohlídkami či klasickými prohlídkami ze země nebo osadit tzv. info body v mapě.

Tento produkt je velmi vhodný na prezentace měst a obcí a také rozlehlých areálů.

Podívejte se po kliknutí na náhled, jak jsme toto vyřešili kupříkladu na pražském Vyšehradu (sjeďte na jejich www dolu, kde je virtuální prohlídka a dejte zobrazit na celou obrazovku, ať si vše vychutnáte a proklikejte se i jinam přez aktivní prvky.)

 

Virtuální prohlídky, které jsme realizovali pro Vyšehrad.

Klikněte na obrázek pro zobrazení interaktivní virtuální prohlídky.

Navíc je záběr z dronu propojen na klasické virtuální prohlídky pomoci interaktivních prvků.

Virtuální prohlídky Prahy stověžaté, které jsme realizovali již v roce 2008 ještě s firmou Panoramas.

Klikněte na obrázek pro zobrazení interaktivní virtuální prohlídky

bottom of page